Primátor liga       oficiální stránky náchodské hasičské Primátor ligy
logo_hasičů


Hlavní strana

Fotogalerie

Primátor NTC liga
Kramolna WEBhasicikramolna@email.czVítejte na stránkách náchodské hasičské  Primátor  ligy 

V letošním roce se hasičské sbory potkávají při hasičském sportovním zápolení již po jedenácté v řadě.
Návštěvníci této stránky zde najdou kompletní kalendář soutěžních kol pro rok 2012, pravidla ligy, složení rady ligy, dílčí výsledky jednotlivých kol, průběžné celkové výsledky a další důležité informace k organizaci letošního ročníku náchodské hasičské Primátor NTC ligy.

Hlavní sponzoři soutěže:      PIVOVAR NÁCHOD a.s.
  
NTC stavební technika spol. s r.o.  
ntc

Saar Gummi Czch, s. r. o.

SaarGummi

logo 2012

Aktuality:
  • Vyhlášení výsledků NHPL 2012 - hasiči z Vysokova se letos postarají o organizaci slavnostního vyhlášení výsledků letošního ročníku NHPL. Akce se uskuteční v sobotu 3. listopadu 2012 od 19 hodin v hospodě U Kohouta. Pozvánka s celým programem včetně jídelního lístku je zde.
  • Kramolna - finále NHPL 2012 - osmé kolo letošní soutěže NHPL odpovědělo na otázku: Kdo se stane vítězem a odveze si titul mistr ligy? Nový Hrádek (muži) a Kramolna NTC (ženy) to jsou mistrovské týmy pro letošní rok. Na vysokovském letišti ovšem zvitězili muži z Bukovice a ženy z Nového Hrádku, pořádající družstva skončila na druhých místech. Výsledky kramolenského poháru a konečné pořadí NHPL 2012 jsou zde
  • Bukovice - počasí, výkony, občerstvení, diváci - vše super. Bez vlivu přírodních živlů ukázali soutěžící co v nich vězí a svými předvedenými výkony potěšili početné řady diváků. Přestože se domácím družstvům příliš nedařilo, celá soutěž se povedla a předběžné celkové výsledky napovídají, že poslední kolo na Kramolně bude jedním velkým dramatem. Všechny zveme na finále NHPL 2012, které proběhne v sobotu 15. září od 13 hodin na vysokovském letišti. 
  • Nový Hrádek byl hostitelem šestého kola soutěží NHPL. Za deštivého počasí si vedoucí družstva pohlídala svá prvenství v jednotlivých kategoriích. Na ostatních místech došlo k velkým přesunům, které dokumentuje výsledková tabulka.              
  • Prázdniny končí a podzimní část ligy začíná - na Vysokově proběhlo páté kolo NHPL. Za větrného počasí se nejvíce dařilo týmům z Černčic. Výsledky jsou zde.
  • Poločas ligy - ve Vršovce se uzavřela první půle letošního ročníku NHPL. Dramatická soutěž zamíchala opět celkovým pořadím. Prázdniny si užijí na prvních místech muži z Ohnišova a ženy družstva NTC Kramolna. Jak si na tom stojí soutěžní družstva po tomto závodě se můžete podívat - zde.    
  • Proběhla povinná kontrola strojů pro vybrané sbory. Dne 15. května skončila lhůta pro kontrolu strojů. Technické komisi předložily ke kontrole stroje tyto sbory: SDH Kramolna, SDH Nový Hrádek, SDH Blažkov a SDH Ohnišov. Kontrola byla zaměřena především na změření obsahu motorů dle pravidel - max.1600 ccm. Kontrolováno bylo vrtání motorů a zdvih klikové hřídele. 

Výsledek kontroly: všechny zkontrolované stroje vyhovují. Foto z kontroly zde.

  • Kalendář soutěží pro rok 2012 a úplná pravidla naší NHPL 2012 jsou obsahem tohoto dokumentu.                   
Kramolna NTC

  • Podrobné informace o průběhu jednotlivých kol NHPL 2011 na stránkách Náchodského deníku:                                                                                                                                                Náchodský deník 
  • NHPL na Facebook - na sociální síti Facebook byla založena skupina pro příznivce naší soutěže NHPL. Přístup je k dispozici kliknutím na následující logo.                              FB
Pravidla soutěže:
Pro případ jakýchkoliv pochybností a nejasností v možných výkladech pravidel naší soutěže, uvádíme na tomto místě odkaz na úplné znění regulí náchodské Primátor NTC hasičské ligy (NHL). Kdo hledá způsob hodnocení a bodování soutěží, jakožto i seznam zařazených soutěží a složení Rady ligy pro rok 2012, najde vše rovněž - zde .
Během soutěžního roku se schází Rada ligy, aby operativně projednala potřebné úpravy, vzniklé problémy a stížnosti eventuelně incidenty proti Pravidlům NHL. Zápisy z jednání Rady ligy jsou zde.